Loading...

Ученые изобрели Wi-Fi-зарядку для гаджетов

28 ноября 2015


Wi-Fi, помимо интернета, может раздавать еще и электричество. Об этом заявили американские ученые, которые изготовили прототип беспроводной зарядки для гаджетов от Wi-Fi-роутера, передает «УНИАН».

Исследователи с помощью нового прибора смогли зарядить батарею фотоаппарата. Отмечается, что на зарядку 41% батареи ушло почти 2,5 часа. Причем этот способ совершенно безопасен для человека.

Между тем, технология, которую назвали Power Over Wi-Fi, еще не достаточно развита. Пока с ее помощью можно заряжать лишь небольшие батареи. Для зарядки смартфонов или ноутбуков мощности роутера не хватает.


ООН: 2015 рік може бути найтеплішим

Глобальні середні температури 2015 року ймовірніше будуть найтеплішими в історії спостереження, повідомляє Всесвітня метеорологічна організація (ВМО).

Цьогорічні температури будуть «значно вищими» за будь-який попередній 12-місячний період, показують дані станом на кінець жовтня.

Дослідники також кажуть, що п’ятирічний період з 2011 до 2015 року був найтеплішим з часу спостережень.

Підйом температур, за даними метеорологів, пов’язаний із поєднанням сильного атмосферного явища Ель-Ніньо та глобального потепління, на яке впливають люди.

ВМО заявляє, що за попередньою оцінкою, яку зробили на основі даних січня-жовтня, середня глобальна температура на поверхні в 2015 році становила на 0,73 градусів Цельсія більше за середні показники 1961-1990 років.

Дослідники також виявили, що глобальні температури приблизно на один градус Цельсія вище ніж у період 1880-1899 років.
«Погані новини»

Рекордний п’ятирічний період з 2011 до 2015 років був на 0,57 градусів Цельсія вищим за середній показник в період 1961-1990 роках.

ВМО заявила, що рівень парникових газів в атмосфері досяг нових максимумів.

У північній півкулі навесні 2015 року середня глобальна концентрація СО2 вперше перетнула межу концентрації у 400 частин на млн.

«Стан глобального клімату в 2015 році увійде в історію з ряду причин», — сказав генеральний секретар ВМО Мішель Жарро.

«2015, ймовірно, буде найспекотнішим роком в історії, з температурою поверхні океану на найвищому рівні від початку вимірювання. Цілком імовірно, що буде перейдено поріг в один градус», — сказав представник Всесвітньої метеорологічної організації.

«Це все погані новини для планети», — додав він.

source

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.