Loading...

Твій голос – твоє майбутнє

14 апреля 2019


«Не піду голосувати, мій голос нічого не змінить», – здебільшого, саме ці слова ми чуємо від молоді, коли йдеться про вибори. Причини можуть бути різними: від бюрократичних перепон до загальної політичної інертності. Тож аби активізувати та залучити молодь Жовтих Вод до участі в прийдешніх виборах, підвищити рівень її обізнаності у виборчому праві й можливостях громадян, 4 квітня у виконкомі міської ради відбувся одноденний тренінг. Захід зібрав близько 30 осіб.
Як пояснила голова ГО «Ти потрібен Україні» Лілія Вірьовкіна, протягом лютого-листопада 2019 року на території Дніпропетровської області відбувається реалізація соціального проекту «Твій голос вирішить усе!». Його мета – підвищити рівень політичної активності молоді у демократичних процесах, зокрема, участі у виборах. Проект впроваджується громадською організацією, головою якої вона є, за підтримки управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації та сприяння Посольства США в Україні.

«Відповідно до результатів соціологічних опитувань, лише третина української молоді бере участь у виборах. Здебільшого, хлопці та дівчата просто не розуміють важливості своєї участі у голосуванні, – розповіла Л.Вірьовкіна. – Молодь має навчитися робити вибір та нести за нього відповідальність, розуміти повноваження кожного державного органу. Адже сьогодні саме вони відіграють важливу роль у розвитку нашої країни».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.