Loading...

Жовтоводські дошкільнята завітали на екскурсію до рятувальників

24 марта 2019


В рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, 16-го листопада вихованці Комунального закладу дошкільної освіти №24 «Теремок» завітали на екскурсію до 38-ої державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Під час екскурсії діти ознайомились із оперативно-службовою діяльністю пожежно-рятувального підрозділу, автопарком пожежних машин та їх укомплектованим спорядженням, особовим складом чергового караулу та їх обмундируванням.

Рятувальники розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами і речовинами. Окрему увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку.

Діти з задоволенням розглядали аварійно-рятувальну техніку та знайомились з роботою вогнеборців. Цікаві бесіди, насичені різними експонатами, можливість посидіти за кермом пожежного автомобіля та приміряти каску пожежного викликали не аби яке захоплення малечі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.