Loading...

В селі Підпільне, що в сорока кілометрах від Дніпра по вулицях гуляв справжній лев

18 июля 2018

В селі Підпільне, що в сорока кілометрах від Дніпра по вулицях гуляв справжній лев, стверджують місцеві жителі. Зокрема Цвєтана Гончарова на своїй сторінці в Facebook пише, що лев, судячи з усього був не голодний. Однак, він напав на шляху в село на ферму і розірвав близько десятка свиней і риком налякав місцевих жителів.

«Вчора по нашому селу гуляв лев, великий дорослий. На щастя першим ділом він забрів на ферму де почав рвати свиней. Перелякані працівники викликали господаря, і він, відстрілявши двадцять разів, потрапив, приспав і відвіз звіра додому», — написала Гончарова.

У мережі бурхливо обговорюють цей випадок. «У Дніпрі клімат змінився, і леви тепер бродять по вулицях?» — прокоментувала пост мешканка Дніпропетровської області Наталія Самарець.

«Тут поруч, буквально в парі кілометрів, є Заміський комплекс „Макоротники“, — пояснила Цветана. — Лев втік звідти. Місцеві жителі кажуть, що він вже не перший раз втікає з турбази. Я розводжу вівчарок і, чесно кажучи, боюся за своїх собак. Сама бачила, як хижак перемахнув через півтораметровий паркан».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.