Loading...

Львівського архієпископа УПЦ (МП) Філарета висвятили у сан митрополита

17 августа 2019


Голова УПЦ (МП) Онуфрій у суботу, 17 серпня, висвятив 47-річного архієпископа Львівського і Галицького Філарета (Кучерова) у сан митрополита.

«17 серпня 2019 року, в День інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звершена святкова Божественна літургія. За Богослужінням, Митрополитом Онуфрієм Високопреосвященніший владика Філарет возведений в сан митрополита», – сказано в офіційному повідомленні Львівської єпархії УПЦ (МП).

Указ глави УПЦ (МП) Онуфрія про надання сану митрополита архієпископу Філарету (Кучерському)

Зазначимо, що після утворення Помісної православної церкви в Україні та отримання нею Томосу про автокефалію, УПЦ (МП) продовжує вважати себе єдиною канонічною православною церквою в країні. 20 грудня 2018 року Верховна Рада ухвалила законопроект №5309, згідно з яким релігійна організація, керівний центр якої розташовано на території держави-агресора, зобов’язана вказати це у своїй назві. Мінкульт своїм наказом зобов’язав ряд релігійних організацій змінити свої назви. Зокрема, в назві УПЦ (МП) мала бути зазначена приналежність до Російської православної церкви. Однак Окружний суд Києва скасував цей наказ Мінкульту, задовольнивши заяву УПЦ (МП).

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.