Loading...

Почесний патріарх Філарет розкритикував митрополита Київського Епіфанія

31 мая 2019


Почесний патріарх Філарет розкритикував митрополита Київського Епіфанія через прийняття під свою опіку клірика ПЦУ, проти якого раніше патріарх увів санкції. Про це повідомляє прес-служба Філарета.

«Отримав Ваш указ про прийняття в свою єпархію забороненого мною у священнослужінні протоієрея Олександра Трофимлюка і Свято-Покровську парафію на Солом’янці, з її духовенством, без відпускної грамоти», — говориться у листі.

На думку Філарета, це демонструє те, що Епіфаній починає своє служіння з порушення архиєрейської присяги і церковної православної традиції — цим він «дає поганий приклад для архиєреїв церкви».

«Такі дії не тільки не приведуть до єдності нашої Церкви і всього українського православ’я, а до руйнації того, що привело до отримання Томосу про автокефалію і Вашого обрання на посаду Предстоятеля» — говориться у листі Філарета.

Нагадаємо, раніше почесний патріарх ПЦУ заявив, що відмовляється виконувати три пункти Томосу про автокефалію ПЦУ. Він також висловив невдоволення, що ПЦУ має статус митрополії, а не патріархії, і вкотре заявив про те, що Київський патріархат хочуть знищити, попри те, що його було розпущено під час створення ПЦУ.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.