Loading...

Синод Православної церкви України зібрався на перше засідання

5 февраля 2019


Синод планує вирішити юридичні питання, зокрема, узгодження і затвердження керівних органів

Синод Православної церкви України (ПЦУ) у вівторок, 5 лютого, зібрався на перше засідання. Про це повідомив митрополит Київський і всієї України Епіфаній (Думенка) у Facebook.

«5 лютого 2019 року у Будинку митрополита під головуванням Митрополита Київського і всієї України Епіфанія триває засідання Священного Синоду Православної Церкви України», – йдеться в дописі.

Як пише LB.ua, колишній предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет (Денисенко), який пропустив церемонію інтронізації голови ПЦУ за станом здоров’я, на Синод прийшов.

Також присутній колишній предстоятель УАПЦ Макарій (Малетич), митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який перейшов з УПЦ Московського патріархату.

Засідання Синоду було організовано в Будинку митрополита на території заповідника «Софія Київська».

Як повідомлялось раніше, на першому засіданні мають створити синодальні управління ПЦУ.

До слова, планується,що в майбутньому до складу Синоду ПЦУ будуть по черзі входити всі єпископи, які мають єпархії в межах України, за старшинством.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.