Loading...

СБУ попередила про підготовку провокацій щодо культових споруд УПЦ МП

16 октября 2017

Служба безпеки Україна попередила про високу ймовірність провокацій, які намагаються організувати щодо культових споруд Української православної церкви (Московського патріархату) для дестабілізації обстановки в Києві та в цілому в Україні. Про це мовиться в повідомленні прес-центра СБ України, оприлюдненого в ніч на неділю, 15 жовтня.

«В останні дні російські та окремі вітчизняні ЗМІ активно розповсюджують інформацію про провокації, які начебто готуються українськими національно-патріотичними силами відносно культових споруд УПЦ МП у м. Києві… Служба безпеки України буде проводити вичерпні заходи для попередження будь-яких провокацій та спроб дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію у місті Києві та у державі в цілому», — йдеться у повідомленні.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.