Loading...

ЗСУ практично повністю переоснастили сучасними засобами зв’язку

9 августа 2018

ВСУ використовують шість родів зв’язку: дротовий, радіорелейний, тропосферний, супутниковий, радіо- і фельд’єгерсько-поштовий зв’язок

За чотири роки Збройні сили України замінили практично всі короткохвильові і ультракороткохвильові засоби зв’язку радянського виробництва на сучасну техніку.

Про це розповів начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Володимир Рапко, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

За словами начальника військ зв’язку, сучасні станції шифрують сигнал і здатні протистояти блокуванню частот, автоматично переходячи на іншу хвилю.

Чим швидше вона шукає нову частоту, тим станція дорожче і якісніше, зазначив він, додавши, що таких станцій у ЗСУ не так багато, але всі вони всі шифрують сигнал.

Зараз військові частини забезпечуються радіозасобами за рахунок державного бюджету України, а також матеріально-технічної допомоги від уряду США, Великобританії і Канади.

Нагадаємо, Повітряні Сили Збройних Сил України отримають 30 винищувачів Міг-29 і Су-27, а також штурмовики Су-25.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.