Loading...

Росія під приводом навчань перекрила понад чверть акваторії Чорного моря

28 июля 2019


Російська Федерація з 24 липня перекрила п’ять районів у Черному морі, сукупна площа яких становить 118,5 тис. км2. Це більше ніж чверть площі всього моря, інформує «Український мілітарний портал».

Згідно з оприлюдненими даними, вказані райони фактично перекривають звичні й рекомендовані міжнародні морські судноплавні шляхи в Болгарію, Грузію, Румунію та Україну, фактично заблокувавши морське сполучення з цими країнами.

Термін дії міжнародних приписів №280, №287A, №287B і 0817/2019 спливе лише 19 серпня.

Чіткої причини закриття акваторії з боку РФ не зазначене, частину ділянок назвали «з небезпечною навігацією і небезпекою плавання», частину — закрили для проведення заходів бойової підготовки.

Як зазначає портал, у РФ немає стільки наземних і надводних сил, щоби була потреба в перекритті такої площі у відповідних районах для проведення комплексу заходів бойової підготовки. Також у неї немає необхідної кількості плавзасобів для контролю і перекриття відповідних районів для гарантування безпеки судноплавства і, насамперед, риболовлі та окремих підприємств рибного промислу, які не завжди можуть отримати відповідні приписи в термін.

«Тому слід розглядати ці дії як черговий акт гібридної агресії на морі, тепер уже не тільки проти України, а й інших країн Чорноморського регіону», – йдеться в матеріалі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.