Loading...

Росія в Азовському морі затримала судно з 14-ма українськими моряками

25 июля 2019


Судно затримали нібито через незадовільний технічний стан та невиплату зарплати екіпажу

У порту міста Єйська в Азовському морі росіяни затримали судно з 14 громадянами України на борту. Моряки були на вантажному судні Lizori, що ходить під прапором Молдови. Про це повідомила російська агенція ТАСС із посиланням на дані інспектора Міжнародної федерації транспортних робітників (ITF) у Росії Ольги Ананьїної.

«Українське судно, український екіпаж. На борту – 14 членів екіпажу, всі вони громадяни України», – сказала Ананьїна. За її словами, трьох українців відправили додому 23 липня. Ананьїна додала, що питання відправлення інших членів екіпажу вирішується.

Російська профспілка моряків поширила інформацію про затримання судна нібито через незадовільний технічний стан та невиплату зарплати екіпажу. Сума боргу, згідно з попередніми даними, становить 11,23 тис. доларів.

Судно належить компанії DonbassTransitService Ltd (ТОВ «Донбастранзитсервіс»), проте на борту розміщено список працівників й інших фірм, пише ТАСС.

Згідно з даними сайту «Донбастранзитсервісу», організація зареєстрована в Україні та розташована в Маріуполі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.