Loading...

Порошенко назвав Медведчука неефективним перемовником з Росією

12 апреля 2019

Голова держави доручив СБУ переглянути доцільність участі Медведчука в гуманітарній групі зі звільнення українських заручників

Президент Петро Порошенко звернувся до Служби безпеки України з вимогою перевірити, чи потрібна подальша участь Віктора Медведчука у перемовинах щодо звільнення заручників. Про це він заявив в ефірі «Радіо НВ» 10 квітня, відповідаючи на запитання, чому Медведчук, який у перемовинах представляє Україну, висловлює думки, протилежні точці зору президента України.

Порошенко зазначив, що не вважає діяльність українського політики та водночас кума президента Росії Віктора Медведчука ефективною. «Я звертаюсь до Служби безпеки України розглянути доцільність подальшого використання пана Медведчука в форматі гуманітарної групи для звільнення заручників, якщо його функціонування є неефективним», – повідомив президент.

Він додав, що чекає на доповідь СБУ у четвер 11 квітня. «Де-факто пан Медведчук представляє Російську Федерацію і пана Путіна…. Це був єдиний канал зв’язку з паном Путіним, який виявився неефективним», – відповів Порошенко.

Він наголосив, що до компетенції Медведчука не належить «визначати, що і як робити Україні».

«У нього була одна функція, і ця функція була – звільнення заручників, які перебувають як у підвалах окупованих територій, так і у в’язницях Росії. Останній раз це відбулось в грудні місяці 2017 року. Назвати це ефективним точно не можна», – сказав президент.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.