Loading...

Окупаційна влада Криму відібрала в екс-«регіонала» Царьова два санаторії

31 марта 2019


Царьов встиг інвестувати у санаторії понад 10 млн рублів — тепер радить не робити інвестицій на півострові

Самопроголошена адміністрація окупованого Криму відібрала два санаторії у екс-депутата Верховної Ради від «Партії регіонів», одного з лідерів «Новоросії» Олега Царьова. Про це повідомляє портал «Крым.Реалии».

Зазначається, що фірма, яка належить дружині Царьова, взяла в оренду шість кримських санаторіїв у Ялті, Алушті та Євпаторії за згоди так званого «уряду» Криму. Проте нещодавно з’явилася інформація про продаж двох алуштинських пансіонатів — «Дніпро» і «ХІІТовець» — попри правило щодо першочергової можливості викупу санаторіїв їхнім орендарем, приватизує пансіонати не Царьов.

Екс-«регіонал» підтвердив, що в нього була домовленість з «владою» Криму щодо придбання санаторіїв, але її не виконали. Депутат-втікач поскаржився, що подав до суду, написав заяву в прокуратуру, але це нічим не закінчилося.

Він додав, що його компанія вже встигла інвестувати в санаторії понад 10 млн рублів.

«Виходить, що нас обдурили. Всіх своїх друзів і знайомих я тепер відмовляю від участі в інвестпроектах у Криму. Тому що уряд Криму підписує такі інвестугоди, які суди потім розцінюють як договір про наміри. А те, що ти по ним витрачаєш гроші, нікого не хвилює. Щось раптом комусь перехотілося, і все розривається», — поскаржився один із лідерів «Новоросії».

Нагадаємо, Олег Царьов звинувачується у сепаратизмі — в квітні-травні 2014 року як народний депутат України брав участь у «політичній» діяльності так званих «ДНР» і «ЛНР». Царьов був спікером об’єднання бойовиків «Новоросія», але невдовзі цю посаду було ліквідовано.

Верховна Рада дозволила притягнути Царьова до кримінальної відповідальності 3 червня 2014 року. 12 червня 2014-го його оголосили в розшук. Екс-депутат досі в розшуку, разом із сім’єю він перебуває в анексованій Ялті.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.