Loading...

Українця Павла Гриба засудили в Росії до шести років в’язниці

24 марта 2019


Після оголошення вироку Гриб оголосив голодування

Північно-Кавказький окружний військовий суд у російському місті Ростов-на-Дону засудив до шести років колонії 20-річного українця Павла Гриба, сина українського прикордонника Ігоря Гриба, визнавши його винним у сприянні тероризму, повідомив російський «Інтерфакс».

За версією слідства, в 2017 році Гриб листувався зі старшокласницею з російського міста Сочі і нібито переконував її влаштувати вибух на випускному вечорі. Винним себе Гриб не визнав.

Після оголошення вироку Павло Гриб оголосив голодування.

«У зв’язку з тим, що не допустили ні лікарів, ні [уповноважену Верховної Ради України з прав людини Людмилу] Денісову і взагалі у зв’язку з тим, що таке робиться, я оголошую голодування», – сказав Гриб у коментарі журналістці «Громадського ТБ», яка перебувала в залі суду.

Павла Гриба викрали російські спецслужби 24 серпня 2017 року у білоруському Гомелі, куди його виманила школярка з Сочі Тетяна Єршова, з якою він перед цим тривалий час листувався у соціальних мережах. На момент викрадення Грибу було 19 років. Пізніше стало відомо, що він перебуває в слідчому ізоляторі в російському Краснодарі. Судові слухання у справі Гриба почалися в липні 2018 року.

Сам Павло Гриб заперечує звинувачення. Про це він, зокрема, заявив у своєму останньому слові в російському суді.

Зважаючи на погіршення стану здоров’я, Павло Гриб потребує термінової медичної допомоги, в тому числі операції.

7 квітня Павлові Грибу виповниться 21 рік.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.