Loading...

Україна ініціює створення міжнародної спецгрупи для підрахунку збитків від агресії РФ

7 марта 2019


Створення такої групи має у майбутньому допомогти отримати обґрунтовану компенсацію від РФ

Україна винесе на розгляд засідання Міжнародної організації вищих органів аудиту створення спеціальної групи, яка буде займатися оцінкою понесених економічних втрат від анексії Росією Криму та окупації окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати України. Зазначається, що відповідне засідання організації відбудеться у вересні 2019 року у Москві.

«За даними ООН, внаслідок конфлікту загинуло близько 13 тисяч осіб, поранено – близько 30 тисяч осіб. Понад 1,5 млн українців з Криму та Донбасу стали вимушеними переселенцями. Окуповано 7,2% території України. А скільки було знищено будинків, скільки вивезено наших заводів та інших підприємств, скільки використано наших ресурсів і яких втрат зазнала екологія? На жаль, на ці та багато інших питань ми не маємо відповідей», — повідомив голова Рахункової палати України Валерій Пацкан.

Зазначається, що ініціатива Рахункової палати покликана також вирішити питання щодо створення методології розрахунку втрат від окупації території. Зокрема, цією методологією, у разі розробки та затвердження, зможуть скористатися країни, які так само зазнали військової агресії та території яких були окуповані.

«Ми прагнемо допомогти урядам наших держав не тільки порахувати всі збитки і втрати, а й в майбутньому отримати обґрунтовану компенсацію. Результати аудитів повинні долучатися до позовів в міжнародних судах», — заявив Пацкан.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.