Loading...

Російські силовики провели обшук в будинку українського активіста в Криму

11 февраля 2019


Раніше російські силовики вже затримували Олега Приходька за українські номерні знаки на його автомобілі.

У селі Оріхове Сакського району анексованого Росією українського Криму російські силовики провели обшук у проукраїнського активіста Олега Приходька. Про це 10 лютого повідомляє «Радіо Свобода».

«Проводили вчора обшук. Була ціла юрба силовиків. Забрали мій і дружини комп’ютер, телефон, українську символіку, прапори. Навіть в автомобілі. Також забрали макети німецьких автоматів. Обшук вони пояснили тим, що вночі в Саках розбили могили радянським льотчикам, намалювали свастику. І вони чомусь вирішили прийти до мене», – розповів Приходько.

За його словами, після обшуку його відвезли до Сімферополя, де переписували всі контакти з телефону, проводили бесіду. Російські силовики публічно не коментують проведення обшуку у Приходька. Варто також додати, що у червні 2016 року російські силовики вже затримували Олега Приходька за українські номерні знаки на автомобілі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.