Loading...

У справі про отруєння Скрипалів з’явились нові підозрювані з Росії

10 февраля 2019


Таким чином, у справі про отруєння Скрипалів у статусі підозрюваних налічується вже п’ятеро росіян.

Поліція Великої Британії підозрює ще двох громадян Росії в причетності до отруєння в британському Солсбері колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

За повідомленням Deutsche Welle, у березні 2018 року двоє нових підозрюваних подали заяви на отримання британських туристичних віз. Поліція вважає, що вони прибули до Сполученого Королівства окремо від інших імовірних злочинців. Таким чином, у справі про отруєння Скрипалів у статусі підозрюваних налічується вже п’ятеро росіян. На думку слідства, після операції, обидва нових підозрюваних громадянини РФ повернулися на батьківщину. Упродовж кількох наступних тижнів, як зазначається, правоохоронні органи країни мають намір надати британському уряду докази їхньої причетності до злочину.

На початку березня 2018 року в британському місті Солсбері у важкому стані були виявлені екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія. Британський прем’єр Тереза Мей заявила в парламенті, що Скрипалів отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новачок», розробленою в Росії. У Москві відкинули ці обвинувачення.

Лондон назвав виконавцями замаху на Скрипалів російських громадян Олександра Петрова і Руслана Боширова, які є, за твердженням британських спецслужб, співробітниками ГРУ. ЗМІ пізніше повідомили, що під іменами РБоширова і Петрова переховуються працівники ГРУ Анатолій Чепіга і Олександр Мішкін.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.