Loading...

Вантажопотік у портах Азова скоротився удвічі через дії Росії

6 декабря 2018


Через дії Росії українські порти перейшли на скорочений робочий тиждень

Вантажопотік у портах Бердянська і Маріуполя скоротився більш ніж удвічі через дії Росії. У зв’язку із цим вони змушені перейти на чотириденний робочий тиждень і скорочувати працівників. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у Facebook.

«Як ми і очікували, Москва здійснює ручне регулювання доступу торгових суден в українські морські порти Азовського моря за древнім принципом Кремля «хочу/не хочу»… У результаті такого підходу два українські порти втратили більш ніж удвічі вантажопотік, змушені перейти на 4-денний робочий тиждень і скорочувати працівників», — написав міністр.

За словами Омеляна, станом на ранок 5 грудня Керч-Єнікальський канал, який контролює Росія, був відкритий, але протягом доби рух суден у порти Бердянська і Маріуполя не здійснювався.

Міністр також повідомив, що Мінінфраструктури працює із союзниками по антиросійській коаліції над поверненням окупованих територій, звільненням захоплених моряків і кораблів, відновленням міжнародного права і припиненням економічної блокади Азовського регіону України.

Як інформував ZAXID.NET, 25 листопада російські військові атакували і захопили разом з екіпажами українські катери, які йшли з Чорного в Азовське море, але не були пропущені через Керченську протоку. Після цього проходження суден, які прямували в українські порти в Азовському морі, кілька днів було повністю заблоковане. 4 грудня Росія частково розблокувала українські порти на Азовському морі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.