Loading...

Одеські лікарі вимагали хабарі від інвалідів

9 августа 2018

Лікарі давали інвалідам контакт «потрібної людини»

Сьогодні, 24 липня, лікарів з Суворовського міжрайонного філії Одеського обласного центру медико-соціальної експертизи затримали на хабарі співробітники СБУ. Операція пройшла в будівлі поліклініки на вулиці Отамана Чепіги, 54.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Думська”.

За словами поліцейських, медпрацівники вимагали хабарі у інвалідів за однією і тією ж схемою. Хворі, які отримали інвалідність, при подачі документів про своїх недугах у центр медико-соціальної експертизи отримували несподівану відповідь: мовляв, складені папери “неправильно”, і шансів отримати відповідні пільги і пенсію в них немає.

Інваліди знову зверталися до лікарів, які оформляли їм документи. А ті недвозначно натякали: мовляв, за деяку суму співробітникам МСЕ їм швидко все оформлять. Лікарі давали інвалідам контакт “потрібної людини” – їм була медсестра Суворовського філії. Вона виступала посередником і брала гроші.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.