Loading...

Готували вбивство: в ЄС затримали ватажків російської мафії

5 августа 2018

Злочинці задумали вбивство члена однієї з конкуруючих кримінальних організацій

Іспанська поліція затримала в Марбельї російського кримінального авторитета.

Влада назвали затриманого “третьою людиною в ієрархії російського злочинного світу в країні, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на агентство EP.

Всього в ході спецоперації затримано три кримінальних авторитету. Правоохоронці поки не назвали їх імена. Всім затриманим пред’явлені звинувачення в участі в злочинному співтоваристві, підробці документів, підготовці вбивства.

На думку поліції, зловмисники готувалися обговорити вбивство члена однієї з конкуруючих кримінальних організацій як знак демонстрації сили.

Один із злочинців опинився в полі зору поліції, коли перебував у Литві і намагався отримати контроль над ситуацією в Іспанії після того, як там заарештували 129 членів російської мафії. Він віддавав накази, виступав арбітром між угрупованнями.

Інші учасники “сходки” – вихідці з Грузії. У них виявили підроблені польські та українські документи.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, у російському селі Булгунняхтах Хангаласского улусу чоловік застрелив з мисливської рушниці п’ять чоловік, у тому числі 11-річного хлопчика.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.