Loading...

ВРОЖАЮЧА ЦИФРА: Крим втратив половину врожаю зернових і 10 тис. га посівів

31 июля 2018

Підконтрольні Росії відомства повідомляють, що через посуху Крим втратив в цьому сезоні більше 10 тис. га посівів. У порівнянні з попереднім роком урожай зернових на півострові знизився майже в два рази — на 48%. Про це з посиланням на міністра сільського господарства РФ Дмитра Патрушева, повідомляє «Сегодня».

За словами Патрушева, на сьогоднішній день збір врожаю зернових у Криму склав 840 тис. тонн, тоді як в 2017 році був на рівні 1,5 млн тонн.

У відомстві заявили, що 10 тис. га становить площа повної загибелі сільгоспкультур на півострові. У грошовому еквіваленті збитки оцінюються в більш ніж 50 млн руб.

Також повідомляється, що режим надзвичайної ситуації через посуху введений в 17 регіонах РФ, а загальна сума збитків сягає 8,7 млрд рублів.

Раніше Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, заявляв про можливість екологічної катастрофи в Криму: через посуху ґрунти на півострові засолюються і він втрачає рослинність, а місцеві жителі — перспективу займатися сільським господарством.

Також в ЗМІ з’явилася інформація про те, що вчені запропонували сільгоспвиробникам Криму використовувати для поливу овочів воду з каналізаційних стоків.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.