Loading...

Російські окупанти стягують танки до лінії розмежування на Донбасі — СЦКК

27 июля 2018

Збройні формування Росії продовжують зосереджувати танки і артилерію поблизу лінії розмежування сторін на Донбасі.
Про це з посиланням на українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил на своїй сторінці у Facebook.

“Українська сторона СЦКК інформує, що збройні формування РФ, незважаючи на домовленості щодо відведення озброєння, активно нарощують кількість військової техніки поблизу лінії розмежування”, — йдеться в повідомленні.

Так, спостерігачі фіксують численні факти переміщення військової техніки за межами виділених місць зберігання озброєння, а також ведення робіт з облаштування позицій у непідконтрольних урядові України районах. Також зафіксовано переміщення значної кількості броньованої техніки (БМП, БТР) та особового складу збройних формувань РФ. Спостерігається ведення збройними формуваннями РФ інженерних робіт з облаштування та удосконалення позицій у займаних ними районах, підкреслюється в повідомленні.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.