Loading...

У Криму створили список “кримоненависників”

20 июля 2018

В окупованому Криму створили свій аналог «Миротворця»

Так звана “Громадська палата” окупованого Росією Криму створила спеціальне досьє, яке постійно оновлюється та у яке потрапили публічні люди, що так і не визнали “російський статус” півострова.

За словами голови палати Григорія Іоффе, в список “кримоненависників” вже внесли письменника Бориса Акуніна, актрис Аду Роговцеву і Лію Ахеджакову, музиканта Андрія Макаревича, письменника Володимира Войновича, сатирика Віктора Шендеровича, письменницю Людмилу Уліцьку, телеведучу Ксенію Собчак, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на росЗМІ.

Крім того, в список включили колишнього віце-прем’єра Криму Андрія Сенченка, українського омбудсмена Людмилу Денисову як екс-міністра економіки Криму, колишнього прем’єра Криму і екс-депутата Верховної Ради Сергія Куніцина, ректора Таврійського національного університету Володимира Казаріна і ін.

Крім імен і прізвищ «кримоненависників», в досьє будуть посилання на цитати про Крим, які й стали причиною включення людини до списку.

Нагадаємо, раніше в Росії різко сприйняли слова Ксенії Собчак, яка назвала окупований Крим українською територією.

Також ми писали про те, що глава Кремля Володимир Путін публічно заявив про порушення суверенітету України, визнавши втручання РФ у кримський

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.