Loading...

У “ДНР” готують бунт з подачі російських найманців: подробиці

4 июля 2018

Помирати за «ДНР» росіяни не хочуть

Прибулі на Донбас росіяни затівають бунт і вимагають від керівництва повернути паспорти для повернення на батьківщину.

Про це написав у Facebook офіцер української армії під ніком Анатолій Штефан Штірліц, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Він поінформував, що, за даними розвідки, в підрозділ, який окупував населені пункти в районі Горлівки, нещодавно прибуло так зване «молоде поповнення» з Російської Федерації. «Командування» прийняло рішення про видачу їм паспортів ДНР», а справжні документи «командири підрозділів» відібрали і сховали.

«Після того, як бойовики почали нести втрати на цьому напрямку і отримали гарну відповідь від українських воїнів, частина виявила бажання повернутися до РФ. Але документи командування окупаційних військ бойовикам не повертає і вимагає брати участь у бойових діях до закінчення контрактів. В даний час активна група з числа бойовиків намагається підняти бунт та повернути свої документи, і повернутися назад до РФ», — повідомив блогер.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, лідер так званої “ДНР” Олександр Захарченко пригрозив відкривати вогонь по миротворцях ООН, якщо вони увійдуть на Донбас без згоди сепаратистів. Він вимагає, щоб думка бойовиків теж враховувалося в переговорах.

Раніше співробітники Служби безпеки, залучені в Операцію Об’єднаних сил, затримали в Луганській області депутата терористичної організації «ЛНР». У 2014 році житель Хрустального Луганській області приєднався до терористів, де його «вибрали депутатом» так званої «народного ради», а в Україну він їхав за оформленням пенсії.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.