Loading...

Олімпіада-2018: російську спортсменку впіймали на допінгу

23 февраля 2018

Внаслідок проведення допінг-проби у російської бобслеїстки Надії Сергєєвої, яка бере участь у зимових Олімпійських іграх 2018, виявили заборонений препарат.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Слово і діло”, раніше Надія посіла друге місце у змаганнях двійок. Попередня проба на допінг була негативною, з того часу медики не призначали спортсменці жодних препаратів. У Кремлі заявили, що Сєргєєва розуміє рівень відповідальності за долю російської команди, але Федерація бобслея Росії підтвердила наявність допінгу.

“Проба на допінг пілота збірної Росії Надії Сергєєвої від 18 лютого дала позитивний результат на серцевий препарат, який входить в список заборонених”, – йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, деякими стортсменами Олімпійських ігор захоплюються не лише через їхні визначні досягнення, а й через зовнішню привабливість, рельєфні м’язи, стильні бороди, чарівні посмішки. Було складено список найсексуальніших атлетів Зимових Олімпійських ігор 2018 року.

Додамо, що головний тренер, словенець Урош Велепец, не поставив на естафетні перегони лідерів команди – Валентину Семеренко та капітана Підгрушну, яка виносила на відкритті ігор у Південній Кореї українського прапора.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.