Loading...

Генерал пояснив, навіщо Путін будує Керченський міст

4 февраля 2018


Колишній заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Ігор Романенко наголосив, що побудова Керченського мосту, який поєднає Росією та окупований Кримський півострів, переслідує чимало цілей.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Вголос.

За словами військового експерта, цей об’єкт інфраструктури виконує функцію своєрідної артерії, по якій можна швидко доправити живу силу та військову техніку.

Крім того, Україна потерпає від збитків через позбавлення комунікацій на рівні море-океан, адже великі торгові кораблі не можуть пройти під арками мосту, тому нашій країні необхідно через суди стягнути з РФ шкоду, заподіяну зазначеним будівництвом.

Росія має заплатити за усі екологічні, економічні та фінансові порушення, які спричинив Кримський міст Україні, наголосив генерал.

Нагадаємо, наприкінці минулого року будівельники завершили збирання прольотівавтодорожньої частини Керченського мосту з окупованого Криму до російського міста Тамань. Нитка металоконструкцій загальною вагою понад 100 тисяч тонн протягнута над Керченською протокою між 288 опорами.

Трохи раніше завершилося голосування за назву моста між окупованим Кримом і РФ. Перемогу здобув варіант “Кримський міст”.

Нагадаємо, цей міст є дуже небезпечною спорудою, яка в будь-який момент може впасти, адже її будують на пісочній глині.

Як відомо, на початку вересня, з’явилася інформація, що після монтажу арки Керченського моста його опори просіли. Одна опора просіла на метр, друга – на півтора. Через це було призупинено будівельні роботи.

Також з’явився прогноз, що Керченський міст може впасти вже цієї зими. Про це повідомила Єлєна Васильєва, російська правозахисниця та засновниця групи “Вантаж 200 з України до Росії”.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.