Loading...

Бойовики розстріляли авто з російськими “кураторами”

27 января 2018


Під час інспекції російськими кураторами передової позиції “ДНР” виник конфлікт, в результаті якого бойовик вистрілив з автомата по автомобілю перевіряючих.

П’яні бойовики були роззброєні і всю ніч провели в холодному сараї, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Інформаційний опір.

У той же час, бойовики ведуть активну кампанію з пошуку “новобранців” в соціальних мережах. Найбільше “ополченцям” не вистачає водіїв. Однак є нестача практично у всіх спеціальностях сержантського і рядового складу.

Нагадаємо, на сьогодні немає передумов для нової ескалації конфлікту на Донбасі. Разом з тим, бойовики вірять у наступ Збройних сил України й активно готуються до нього.

Нагадаємо також, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ виступила із заявою про загострення протистояння на Донбасі і повідомила про збільшення кількості випадків порушення режиму тиші на 70%.

Раніше у ОБСЄ вже переконалися, що т.зв. “ЛНР” ускладнюють гуманітарну ситуацію на Донбасі.

Також ми писали, що бойовики сім годин утримували вантажівку ОБСЄ.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.