Loading...

Тіллерсон вказав на значимість України у відносинах між США і РФ

10 января 2018

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон (Rex Tillerson) зазначив, що санкції проти Москви насамперед стосуються її агресивної поведінки щодо України, і для нормалізації відносин з РФ, потрібно розібратися з українським питанням.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Укрінформ.

Власне, на російській агресії й побудована вся архітектура світових санкції проти Росії, зазначив Тіллерсон, додавши, що у Кремлі найбільше зацікавлені саме у скасуванні санкцій.

Але поки зазначене питання буде невирішеним, санкції не тільки зберігатимуть свою силу, а й можуть посилитися у разі загострення ситуації.

Також очільник Державного департаменту наголосив, що США має домогтися від РФ зниження рівня насильства на Сході України та обов’язкового дотримання режиму припинення вогню.

За словами Тіллерсона, санкції не будуть зняті з РФ допоки Росія не припинить анексію Криму та не виведе окупаційні війська з Донбасу.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.