Loading...

Віталій Мутко залишив посаду голови оргкомітету з підготовки ЧС-2018

29 декабря 2017

Віце-прем’єр уряду РФ Віталій Мутко в середу, 27 грудня, залишив посаду голови оргкомітету «Росія 2018», який займається підготовкою проведення Чемпіонату світу (ЧС) з футболу, що відбудеться наступного року в Росії. Обов’язки голови оргкомітету виконуватиме його генеральний секретар Олексій Сорокін.
Утім, Віталій Мутко продовжить контролювати підготовку російських регіонів до ЧС як віце-прем’єр, повідомив оргкомітет «Росія 2018», інформує агенція «Інтерфакс». Сам Мутко також заявив про бажання зосередитися на роботі в уряді Росії.

За два дні перед цим Мутко також тимчасово призупинив діяльності на посаді президента РФС через звинувачення в участі у державній допінговій програмі.
5 грудня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив, що Віталій Мутко не зможе брати участь в будь-яких заходах на майбутніх олімпіадах. Віталій Мутко оскаржує це рішення в Спортивному арбітражу в Лозанні.
DW.COM

Очільник російського футболу призупинив діяльність через допінговий скандал
МОК відсторонив Росію від Ігор у Пхьончхані
Допінгові скандали в Росії: до чого тут держава?
Раніше виконком МОК вирішив тимчасово призупинити членство Олімпійського комітету Росії за допінгові порушення, а на зимовій Олімпіаді 2018 року в південнокорейському Пхьончхані зможуть виступити тільки «чисті» російські спортсмени під нейтральним прапором.
Незалежна комісія Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) у своїй доповіді, оприлюдненій 9 грудня 2016 року, зробила висновок про державну систему допінгу в російському спорті. На початку грудня 2017 року WADA заявила, що знайшла підтвердження існуванню держпрограми допінгу в РФ, оскільки база даних допінг-проб російських спортсменів з січня 2012 по серпень 2015 року, отримана раніше агентством, виявилася справжньою.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.