Loading...

Росія масово стягує танки до кордонів України

26 декабря 2017

У Неклинському районі Ростовської області РФ, звідки до неконтрольованої Україною ділянки кордону близько 30 км, з’явилися десятки танків і важких самохідних установок.

Про це «Народна Правда» повідомляє з посиланням на мікроблог GirkinGirkin у Twitter.

На знімку можна побачити частково розвантажений ешелон, який доставив оснащені динамічним захистом танки Т-72, ​​а також легкі броньовані тягачі МТ-ЛБ.

Частина військової техніки ще залишається на відкритих залізничних платформах — 152-мм дивізійні самохідні гаубиці С19 «Мста-С», МТ-ЛБ і інша легка броньована техніка.

Зауважимо, що залізнична вітка з’єднує селища Велика і Мала Неклинівки (РФ) із окупованим бойовиками “ДНР” райцентром Амвросіївка Донецької області України.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, місія ОБСЄ зафіксувала вторгнення російських танків до окупованого Луганська.

Також ми повідомляли, що стабільний режим тиші, на думку колишнього атошника Андрія Римарука, найближчим часом на Донбасі неможливий.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.