Loading...

Голова генштабу Британії: Росія загрожує підводним кабелям

16 декабря 2017

Найбільш високопосадовий військовий офіцер Великої Британії застеріг про нову загрозу, яку становить Росія для комунікацій та інтернет-кабелів, прокладених дном моря.
Начальник генерального штабу британських збройних сил сер Стюарт Піч заявив, що захист ліній зв’язку має стати пріоритетом для Британії й НАТО.
У виступі в аналітичному центрі RUSI він вказав, що знищення або виведення з ладу кабелів стане «раптовим і потенційно катастрофічним» ударом по економіці країн НАТО.
«У відповідь на загрозу, яку становить модернізація російського військово-морського флоту — як атомних, так і неатомних підводних човнів і надводних кораблів, — ми, разом з нашими атлантичними союзниками, надаємо пріоритет завданням, пов’язаним із захистом морських ліній зв’язку», — повідомив він.
Сер Стюарт Піч займає найвищий щабель у професійній ієрархії британських військових. Він очолює Штаб оборони (еквівалент генерального штабу в інших країнах), є головним військовим радником для цивільного міністра оборони й уряду в цілому.
«Це може здатися повторенням старих завдань, — визнав він. — Дуже, дуже важливо, щоб ми всі зрозуміли, наскільки важлива ця задача для Організації Північноатлантичного договору».
«Адже Росія, крім будівництва нових кораблів і підводних човнів, продовжує вдосконалювати свої можливості інформаційної війни та інших нових методів ведення війни», — зазначив сер Стюарт.
За його словами, Британія і її союзники повинні зрозуміти сенс модернізації російського флоту і пропорційно модернізувати власні військово-морські сили.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.