Loading...

Столтенберг: НАТО перебуває у конфронтації з Росією через агресію

6 декабря 2017

Лідери країн НАТО планують ухвалити на саміті у липні 2018 року у Брюсселі рішення на подальше зміцнення оборони і стійкості в умовах російської агресії в Україні.
Про це заявив генеральний секретар НАТО під час засідання міністрів закордонних справ союзників у середу у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«З огляду на саміт наступного липня, ми погодилися, що повинні продовжувати зміцнення нашої спроможності до стримування та оборони, продовжуючи позитивний діалог та надаючи підтримку нашим партнерам у Східній Європі», — заявив глава Альянсу.

Говорячи про ситуацію в Україні в умовах російської агресії, він відзначив, що рівень напруженості у відносинах між НАТО і РФ є високим, а відносини зазнають викликів.

«Ми перебуваємо у конфронтації з Росією через її агресивні дії в Україні», — наголосив Столтенберг.

Він нагадав, що на Варшавському саміті у 2016 році союзники погодилися, що підхід до Росії, включаючи оборону і діалог, є ефективним.

«Ми зміцнюємо нашу колективну оборони, водночас залишаючись відкритими для діалогу. Ми маємо сталі економічні санкції, і ми використовуємо наші військові канали для комунікації», — пояснив глава Альянсу.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.