Loading...

Американський військовий літак провів розвідку поблизу Криму

5 декабря 2017

Літак ВМС США здійснив розвідувальний політ поблизу Кримського півострова. Протягом кількох годин він курсував у районі на північний захід від Севастополя.

Патрульний протичовновий літак військово-морських сил (ВМС) США в суботу, 2 грудня, здійснив розвідувальний політ поблизу Кримського півострова на Чорному морі. Про це йдеться в моніторингових даних західних авіаційних ресурсів, повідомляє агенція «Інтерфакс». Літак P-8A Poseidon з бортовим номером 168437 і позивним PS026, що вилетів з авіабази Сігонелла на італійському острові Сицилія, протягом кількох годин курсував у районі на північний захід від Севастополя. Маршрут його польоту на Чорному морі після вильоту з Італії проходив над Грецією і Болгарією.
Цього тижня було також зафіксовано польоти американських розвідників поблизу російських кордонів на півдні Балтики. Так, у четвер і п’ятницю стратегічний розвідувальний літак ВПС США RC-135W з бортовим номером 62-4134, що піднімався з авіабази Мілденхолл у Великій Британії, здійснив багатогодинні польоти поблизу сухопутних і морських кордонів Калінінградської області. Крім того, 30 листопада стратегічний безпілотний літальний апарат (БЛА) ВПС США RQ-4A Global Hawk, що вилетів з авіабази на Сицилії, здійснив безпрецедентний, більше ніж 12-годинний розвідувальний політ поблизу кордонів Ленінградської та Псковської областей.
Раніше повідомлялось про те, що Військово-морські сили України провели спільні тренування з есмінцем ВМС США James Williams у Чорному морі. Мета тренувань полягала у відпрацюванні взаємодії з кораблями країн-партнерів відповідно до стандартів НАТО, підвищенні рівня взаємної сумісності та розвитку співпраці.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.