Loading...

Офіційна Москва розкритикувала ідею Києва ввести на Донбас миротворців

3 декабря 2017


Дмитро Тимчук вважає, що введення миротворців на Донбас може призвести до справжнього припинення вогню.
«Тобто обстріл Дебальцевого з артилерії – це в контексті мінських домовленостей нормально, а введення миротворців – це порушення?» — риторично запитує він.
У мінських угодах, які окреслюють шляхи вирішення конфлікту на Донбасі, справді немає згадок про будь-які миротворчі контингенти. Натомість у цих документах йдеться про те, що відведення важких озброєнь та виведення іноземних військових формувань з Донбасу відбуватиметься за сприяння та під наглядом ОБСЄ.
Втім, спостерігачі від цієї організації неодноразово заявляли, що не мають повного доступу до локацій у зоні конфлікту – зокрема, їм так і не вдалося потрапити до Дебальцевого.
Голова «народної ради» «ДНР» Андрій Пургін у четвер заявив, що ОБСЄ «виконує контрольні функції» на Донбасі.
«Якщо нам і потрібні миротворці, то це миротворці Росії», — цитує його агенція «РИА Новости».
Експерти відзначають, що ця та інші заяви сепаратистів вкладаються у лінію поведінки Кремля.
«Москва однозначно наполягатиме на присутності у складі миротворчої місії російських представників. Росія завжди діяла так у регіоні, який вона називає «близьким зарубіжжям», — відзначає Сергій Солодкий.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.