Loading...

Google планує запустити новий платіжний сервіс в Україні

24 ноября 2018


Можливість оплати в інтернеті за допомогою технології Google Pay Online може з’явитися в Україні вже в 2019 році. Про це повідомив менеджер з продажу Google Україна Андрій Радевич, інформує «Інтерфакс-Україна».

«Ми сподіваємося, що технологія Google Pay Online запрацює в Україні найближчим часом і стане додатковим способом оплати при покупках в інтернет-магазинах. Ми ведемо переговори з потенційними партнерами, щоб реалізувати таку можливість якомога швидше», — зазначив він.

Радевич наголосив, що за даними третіх сторін, 65% населення України регулярно користується інтернетом. Крім того, 69% покупців йдуть з сайту або закривають мобільний додаток, якщо процес покупки занадто складний.

Зазначимо, що Google Pay Online — система платежів, яка дозволяє в два кліка оплачувати товари з сайтів без необхідності ручного введення даних про карту покупця і багатоступінчастої ідентифікації з ручним введенням паролів.

Як повідомлялось раніше, НБУ дозволив запустити в Україні найбільшу в світі платіжну систему UnionPay.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.