Loading...

ДІСТАВСЯ ДО МЕТРО: майже чверть Metro викупить чеський бізнесмен

27 августа 2018

Чеський бізнесмен Даніель Кржетинські, який входить в ТОП-10 Forbes найбагатших людей своєї країни з капіталом в $2,6 млрд, купує частку в Metro AG — компанії, що управляє четвертою у світі за величиною торгової мережею Metro, повідомляє Handelsblatt.

Інвестиційна компанія Кржетинські EP Global Commerce заплатить 316 млн євро за 7,3% в глобальній торговій мережі, яка представлена також і в Україні трьома десятками супермаркетів. Бізнесмен готовий довести цю частку 22,5 %, доплативши ще 658 млн євро.

Уродженець Брно Кржетинські володіє EP Global Commerce на пару з партнером Патріком Ткачем. Їх частки в компанії складають 53 % і 47 % відповідно.

Крім того Кржетинські планує почати видобуток сланцевого газу в Україні — розробляти Юзівське родовище на Донбасі. В цей проект він збирається вкласти $ 200 млн.

Як ми повідомляли раніше, в українському продуктовому ритейлі активізується тренд франчйзинга. Найближчим часом франшизу запропонують три великі мережі. А в української Metro вже є угоди, що нагадують таку форму співпраці.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.