Loading...

ОСТАННІ СОКИ: річне споживання соків в Україні скоротилося вдвічі

25 июля 2018

Споживання соків в Україні скоротилося майже вдвічі: з 700 до 400 млн літрів на рік. Причиною цьому стала криза. Про це заявив Тарас Барщовський, власник T.B. Fruit, у інтерв’ю delo.ua.

Проте він вважає, що це явище тимчасове і скоро річне споживання соків в Україні вийде на попередній рівень.

Зважаючи на те, що соки не є продуктами першої необхідності, українці можуть собі у них відмовити. Тому соки прямого віджиму компанії найкраще продаються за кордоном — у «багатих» країнах. Зокрема, у Європі, США та Японії. Більше того, за кордоном їх ринок постійно зростає. Наприклад, у Європі щорічно він збільшується на 6–7%.

За словами Барщовського, T.B. Fruit прагне популяризувати соки прямого віджиму і в Україні та зробити їх споживання більш масовим. Саме з цією метою компанія стала продавати їх не лише у склі, але й у картонному пакуванні.

Барщовський говорить, що хоча цьогоріч T.B. Fruit уже встигла продати більше 15 млн літрів соку прямого віджиму, це все одно складає менше 1% від того, що вони виготовляють. Більше того, компанії є куди рухатися далі, оскільки ринок ще не заповнений і конкуренція на ньому не відчутна.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.