Loading...

В Roshen підтвердили, що торгують з Придністров’ям

21 февраля 2018

В’ячеслав Москалевський, президент корпорації Roshen, підтвердив, що торгує з Придністров’ям попри статус невизнаного регіону Молдови, повідомляє Радіо Свобода.

Президентська корпорація дійсно співпрацює з «Шерифом» — придністровською компанією місцевого олігарха Віктора Гушана. «Ну так, торгуємо, звичайно. І не тільки ми», — коментує Москалевський.

Нагадаємо, молдовське видання RISE Moldova опублікувало розслідування про те, що українські компанії заробляють на експорті з Придністров’ям – сепаратистським регіоном Молдови, в той час як Україна документує обмеження на торгівлю з самопроголошеними ДНР і ЛНР. Серед таких компаній — і Roshen Президента Петра Порошенка.

Натомість Москалевський вважає таке бізнес-партнерство абсолютно прозорим і на зауваження, що Придністров’я є невизнаним сепаратистським регіоном, відповів: «Взагалі то про те, що він сепаратистський, мені ж не відомо. Це ж вже 10 чи 20 років відбувається».

Він також зауважив, що товар відправляється в обхід контролю Молдови через те, що на кордоні Молдови та України в районі Придністров’я немає прикордонників. «Напевно це питання до Міністерства закордонних справ Молдови та Міністерства закордонних справ України. Як ви розумієте, я ж там не один такий. Там і Coca-Cola, і всі. І це ж не один рік», — додає він.

Нагадаємо, з 2014 по 2017 рік Roshen наторгувала з «Шерифом» на $3 млн. Весь товар йде в обхід контролю Молдовою.

Окрім Roshen з «Шерифом» співпрацюють такі українські компанії як «Данон Дніпро», «АВК», «Лакталіс», «Чумак», «Терра Фуд», «Карлсберг», «Кернел-Трейд», «Кока-кола Беверіджиз», «Таврія-В», «Нестле Україна», «Сандора», «Житомирський маслозавод», «Харківська бісквітна фабрика», «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2» та інші.

За період з 2011 року по середину 2017-ого українські компанії продали «Шерифу» товарів на суму понад $220 млн. В основному це продукти харчування.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.