Loading...

КИСЛИЙ ПРОГНОЗ: у першому кварталі ціни на молоко будуть падати

10 января 2018

Виробництво молока в Україні цьогоріч складе 10,25 млн тонн проти 10,3 млн тонн у 2017-му. Такі прогнози Міністерства сільського господарства США (USDA).

Головним фактором зниження надоїв аналітики називають падіння чисельності поголів’я. Компенсувати його не допоможе навіть збільшення продуктивності корів.

Натомість у світі виробництво молока буде рекордним — 510 млн тонн, що на 9 тис. тонн більше, ніж торік.

У 2018-му продовжать скорочувати стадо переважно дрібні виробники, вважають в USDA. А от великі комерційні підприємства підтримає зростання на світовому ринку.

Поки ж світові ціни демонструють зниження. І така тенденція спостерігатиметься весь перший квартал, вважають в Асоціації виробників молока.

«Середня ціна може впасти до $31-33 за 100 кг. Все залежатиме від об’ємів виробництва в ЄС і Новій Зеландії. А також рішення Єврокомісії щодо запасів сухого молока», — коментує Яна Музиченко, аналітик асоціації.

До слова, за попередній місяць закупівельні ціни на молоко в Україні просіли на 0,2 грн/кг. Екстра ґатунок на кінець грудня коштував 10,1 грн/кг, вищий — 9,2 грн, перший — 9 грн.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.