Loading...

Стокгольмський арбітраж відклав рішення у спорах «Нафтогазу» та «Газпрому»

15 декабря 2017

Ухвалення рішень Стокгольмським арбітражем щодо спорів «Нафтогазу» і «Газпрому» очікується до кінця грудня 2017 року та кінця лютого 2018-го, заявили в українській компанії.
Остаточного рішення у спорах між Нафтогазом і Газпромом досі немає
Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма переніс граничний термін винесення рішень щодо справ між Національною акціонерною компанією (НАК) «Нафтогаз України» і російською компанією «Газпром» за контрактами на поставку і транзит газу на 30 грудня 2017 і 28 лютого 2018 відповідно. Про це НАК повідомляє у прес-релізі у вівторок, 14 листопада.
DW.COM

У Києві назвали умову відновлення закупівлі газу в російського «Газпрому»

Європейське майбутнє української ГТС
Привид порожньої труби: у Києві знову шукають партнера для ГТС
Як зазначається в повідомленні, такі дії арбітражу пов’язані з поданням «Газпромом» 7 листопада апеляції на окреме рішення трибуналу від 31 травня 2017 щодо контракту на постачання газу. В тому рішенні суд визнав право «Нафтогазу» на перегляд контрактної ціни та приведення її до рівня цін на європейському ринку з квітня 2014 року, а також скасував заборону на реекспорт газу.
Раніше головний комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко повідомляв, що Стокгольмський арбітраж 10 жовтня завершив слухання у рамках спору між двома компаніями, а ухвалення остаточних рішень очікувалося до кінця листопада поточного року. На початку року в НАК заявляли, що очікують на рішення в Стокгольмському арбітражі у першій половині поточного року.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.