Loading...

Кожна десята дитина в світі змушена працювати, аби допомогти родині

29 июня 2019


Наразі таких дітей у світі —152 млн

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ закликав посилити боротьбу проти дитячої праці. У всьому світі 152 млн хлопчиків і дівчаток, себто майже кожна десята дитина, змушені працювати, щоб допомогти вижити своїй родині, при цьому майже половина цих дітей (73 млн) працюють у небезпечних або рабських умовах, інформує DW з посиланням на дані фонду.

Найбільше дітей змушені працювати в Африці (72 млн), на другому місці – країни Азії (62 млн). Дитяча праця поширена практично у всіх секторах економіки, проте 7 з 10 дітей працюють у сільському господарстві.

ЮНІСЕФ закликав уряди, громадянські суспільства і підприємства енергійніше боротися з причинами дитячої праці – убогістю, відсутністю шансів на отримання освіти і дискримінацією дівчаток. «Недостатньо лише засуджувати і забороняти дитячу працю», — наголосив голова німецького філії ЮНІСЕФ Крістіан Шнайдер.

Водночас дитячий фонд ООН констатував сильне скорочення числа працюючих дітей за останні десятиліття — з 246 млн у 2000-му до 152 млн в 2016 році, проте зазначив, що останнім часом темпи зниження сповільнилися.

«Якщо зниження кількості працюючих дітей триватиме нинішніми темпами, то і в 2025 році у всьому світі будуть працювати 121 млн хлопчиків і дівчаток», — йдеться в заяві ЮНІСЕФ.

До слова, в Україні 3 млн дітей живуть в неповних сім’ях, 550 тис. не отримують аліментів.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.