Loading...

Зомбі на старті

15 мая 2019


Вісім фільмів з програми Каннського фестивалю, на які ми найбільше чекаємо

В основному конкурси представляють нові роботи п’ять режисерів, які уже мають «Золоту пальмову гілку». Двоє з них (якщо, звісно, братів Дарденів рахувати за одну режисерську одиницю) – навіть по дві. Тобто брати Дардени та Кен Лоуч можуть цього року стати першими в історії конкурсантами, які отримають третє «золото».

А Теренс Малік, Абделатіф Кешиш та Квентін Тарантіно можуть потрапити до клубу обраних та долучити до колекції другу «гілку».

Крім того у конкурсі є такі каннські завсідники як Джим Джармуш та Педро Альмодовар, які попри постійну участь у конкурсі, головного призу так і не здобули.

Так що журі на чолі з Алехандро Ґонсалесом Іньяріту обиратиме між досвідом та новими іменами, яких теж у програмі не бракує.

«Я не смію судити та не вмію нікого контролювати. Я не можу проконтролювати навіть власну родину. Так що я зовсім не уявляю, як буту головою журі. Я просто дивитимусь кіно, яке обожнюю і буду ним насолоджуватись», — сказав Алехандро Ґонсалес Іньярітту.

«На мій вибір не впливатимуть ані ім’я, ані стать, ані тема. Лише художня якість картини», — додав він.

Цікавим є і «Особливий погляд», куди з основного конкурсу цьогоріч перемістилися такі каннські завсідники як Крістоф Оноре та Забу Брейтман. І саме в цій, другій за значенням програмі, бере участь український фільм Нарімана Алієва «Додому».

Отже, спробуємо традиційно з цілої купи усього цікавого вибрати вісім картин, які ми чекатимемо з особливим нетерпінням.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.