Loading...

США оголосили Революційну гвардію Ірану терористичною організацією

9 апреля 2019


США внесли Корпус вартових Ісламської революції (КВІР) до списку іноземних терористичних організацій, повідомив американський президент Дональд Трамп, інформує Associated Press.

За словами очільника Білого дому, цей безпрецедентний крок офіційно «визнає реальність» того, що Іран є державою-спонсором прихильників тероризму і що КВІР активно бере участь в цьому.

В адміністрації Трампа заявили, що визнання КВІР терористичною організацією ще більше ізолює Іран у відповідь на підтримку Тегераном повстанських угруповань, які дестабілізують ситуацію на Близькому Сході.

Зазначимо, що Корпус вартових Ісламської революції — елітний підрозділ армії Ірану, який було засновано після Ісламської революції 1979 року для захисту встановленого в країні режиму.

Один з підрозділів КВІР підтримує збройні формування союзників Ірану на Близькому Сході, зокрема, армію Башара Асада в Сирії і ліванський радикальний шиїтський рух Хезболла.

Нагадаємо, що з 5 листопада минулого року набули чинності усі санкції США проти Ірану, які існували до підписання Спільного всеосяжного плану дій щодо іранської ядерної програми від 2015 року

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.