Loading...

Microsoft запустив безкоштовний онлайн-курс про штучний інтелект у бізнесі

13 марта 2019


Компанія Microsoft представила безкоштовну онлайн-школу по впровадженню технологій штучного інтелекту в бізнес AI Business School. Про це інформує «Еспресо» з посиланням на сайт компанії.

Наразі курси відбуваються лише на англійській мові, в подальшому відео з AI Business School будуть переведені і на інші мови.

Як повідомляється, курс AI Business School складається з чотирьох модулів — розробка стратегії впровадження AI, зміна в культурі компанії для успішної роботи технологій, відповідальне використання AI і огляд основних напрямків роботи штучного інтелекту і його підвидів.

Всього лекції AI Business School йдуть близько десяти годин. Тривалість кожного заняття триває не більше десяти хвилин — Microsoft робить наголос на топ-менеджерів компаній з щільним графіком, у яких просто немає часу дивитися тривалі лекції.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.