Loading...

Найстарішою людиною планети визнали 116-річну японку

11 марта 2019

Рекордсменка любить грати в настільні ігри та ласувати солодким

Мешканку Японії Кане Танака офіційно визнали найстарішою людиною на планеті, її вік становить 116 років і 66 днів. Про це повідомив сайт LB.ua з посиланням на дані Книги рекордів Ґіннеса.

Японка мешкає в будинку для літніх людей в місті Фукуока. Офіційна церемонія присудження їй почесного звання відбулась там в суботу, 9 березня. Жінка сказала, що це найщасливіший момент у її житті.

Танака народилася 2 січня 1903 року. Її чоловік і старший син загинули під час Другої світової війни. Все своє життя жінка пропрацювала в магазині з продажу рисових коржів, який вони з чоловіком відкрили ще до війни. Після відходу на пенсію в 1970-ті роки Танака кілька разів виїжджала за кордон – в США.

З 2005 року вона мешкає в будинку для літніх людей в Фукуоці. Японка рано прокидається, любить грати в настільні ігри і їсти солодке. У віці 103 роки вона пережила операцію з видалення ракової пухлини, і з того часу інші серйозні недуги її не турбували.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.