Loading...

США і Південна Корея не проводитимуть спільних масштабних військових навчань

4 марта 2019


США і Південна Корея відмовляться від проведення спільних масштабних військових навчань «Key Resolve» і «Foal Eagle».

Як повідомили у Пентагоні 3 березня, такої угоди дійшли представники Міноборони США і Південної Кореї Патрік Шанахан і Чон Ген Ду, пише агентство Yonhap.

«Під час телефонної розмови сторони розглянули і схвалили рішення, рекомендоване командувачем силами США у Південній Кореї і начальниками штабів ЗС Кореї за програмою спільних навчань і тренувань. Обидві сторони вирішили завершити серію навчань «Key Resolve» і «Foal Eagle», — йдеться у повідомленні.

При цьому представники США і Південної Кореї «погодилися підтримувати військову готовність» за допомогою нових планів навчань командного пункту і програм польової підготовки, висловивши «прагнення знизити напруженість і підтримати дипломатичні зусилля для досягнення повної денуклеаризації Корейського півострова».

Нагадаємо, 27-28 лютого у в’єтнамському Ханої проходив саміт лідерів США і КНДР. У перший день Трамп і Кім Чен Ин провели зустріч «тет-а-тет» і продовжили спілкування за робочою вечерею.

28 лютого політики раніше запланованого закінчили зустріч і скасували спільний обід. Трампу і Кім Чен Ину не вдалося ні про що домовитися.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.