Loading...

У Португалії затримали судно з українськими моряками, яке перевозило кокаїн

7 февраля 2019

Українців взяли під варту на три місяці та відправили до СІЗО

Біля берегів Португалії правоохоронці заарештували судно з 2,5 тоннами кокаїну, на борту якого перебували вісім українських моряків. Про це пише одеський сайт «Українська Служба Інформації» з посиланням на інформацію від представників Фонду допомоги морякам «Ассоль».

Судно SEA SCAN 1 разом з екіпажем затримали ще 30 січня – за 300 кілометрів від мису Святого Вікентія, у провінції Алгарве в Португалії, в нейтральних водах.

Зокрема, були затримані вісім українців, серед яких – п’ятеро моряків з Одеси. Підозрюваних відправили до місцевого СІЗО.

При огляді на його борту судна виявили 2,5 тонни кокаїну, вартість якого, за попередніми даними, становить близько 500 мільйонів євро.

Усіх підозрюваних взяли під варту на три місяці. Відповідно до законодавства Португалії, всі затримані моряки забезпечені послугами адвоката та перекладача. Коли португальська сторона дасть дозвіл, українських громадян зможе відвідати консул України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.