Loading...

США звинуватили Huawei у шахрайстві й крадіжці комерційної таємниці

6 февраля 2019


Директори ЦРУ не рекомендують купувати техніку китайських компаній Huawei і ZTE, оскільки та може використовуватися китайськими шпигунами

Сполучені Штати Америки звинуватили китайську компанію Huawei Technologies в банківському шахрайстві, пов’язаному з порушенням санкцій проти Ірану.

Про це 29 січня повідомив «Голос Америки». Зазначається, що Міністерство юстиції США подало до суду Нью-Йорка обвинувальний акт, що складається з 13 пунктів. У Мін’юсті США вважають, що Huawei ввела в оману банк і владу США щодо своїх зв’язків із дочірніми компаніями, Skycom Tech і Huawei Device USA Inc., для ведення бізнесу в Ірані.

Також Мін’юст США висунув проти двох дочірніх компаній Huawei 10 пунктів звинувачення, які стосуються крадіжки комерційної таємниці, шахрайства з використанням електронних засобів зв’язку, перешкоджання правосуддю та інші. Huawei поки не коментує ситуацію.

Варто додати, що раніше директори ЦРУ, ФБР, АНБ та інших розвідувальних органів США не рекомендували купувати техніку китайських компаній Huawei і ZTE, оскільки та може використовуватися китайськими шпигунами.

Зазначимо також, що це вже не перший серйозний скандал у який втрапила китайська компанія. Нещодавно агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало двох чоловіків, підозрюваних у співпраці з китайською розвідкою. Один із затриманих — це директор польського відділу концерну Huawei. Затриманим висунули звинувачення у шпигунстві проти Польщі. Місцеві урядовці допускають можливість внесення змін до законодавства, які дозволили б обмежити доступ до продукції Huawei приватним компаніям і громадянам. Китайська сторона вже заявила, що «пізніше Польща заплатить за образу»

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.