Loading...

Дитячі присипки відомого виробника викликають рак

17 января 2019


Гучний скандал стався в Міссурі (США) через те, що використання присипки johnson’s Baby Powder викликало у десятків жінок онкологічне захворювання яєчників і шість постраждалих вже померли.

Суд зобов’язав компанію виплатити 4,7 мільярда доларів за колективним позовом, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на іноЗМІ.

У суді позивачки стверджували, що присипка стала причиною раку, оскільки тальк, який є основним інгредієнтом продукту, містив домішки азбесту, який викликає, зокрема, рак легенів, гортані і яєчників.

Захист потерпілої сторони підкреслював, що Johnson & Johnson знала про вміст канцерогену в присипці, але не тільки не попереджала про це покупців, а 40 років приховувала, що деякі її продукти на основі тальку містять домішки азбесту.

У свою чергу, компанія Johnson & Johnson наполягає, що її продукти не містять азбест і не викликають рак яєчників. Компанія назвала рішення суду присяжних несправедливим і пообіцяла оскаржити його.

Нагадаємо, МОЗ України заборонило використання азбесту в промисловості.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.