Loading...

Сербія заборонила вбивати тварин для виробництва хутра

4 января 2019

У Сербії почала діяти заборона на розведення та вбивство тварин для виробництва хутра. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на боснійське видання Klix.

Заборону прийняли у 2009 році, проте її вступ у силу відклали на десять років — щоб ті, хто займається даною діяльністю, могли підготувати свій бізнес.

Рішення було прийнято не тільки з етичних, а й з екологічних причин. За словами активістів, велика кількість небезпечних хімічних речовин, які використовуються у цій галузі, постійно забруднюють навколишнє середовище.

Нагадаємо, що сьогодні Австрія, Велика Британія, Нідерланди, Люксембург, Чехія, Македонія та Словенія вже повністю заборонили діяльність хутряної промисловості.

Низка країн встановили перехідні терміни для остаточного припинення цього виробництва. Зокрема, це Бельгія, Данія, Норвегія, Естонія, Хорватія, Боснія та Герцеговина. Водночас Німеччина, Швеція, Швейцарія, Іспанія запровадили настільки суворі умови для здійснення хутряної промисловості, що у цих країнах вже не відбувається розведення тварин для хутра.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.